Prawo do aborcji w praktyce Kraju Chrystusa Króla

Opublikowano 31 października, 2012

Kraj Chrystusa Króla czyli Polska Radarowa uiści na rzecz 14 letniej dziewczynki wykorzystanej seksualnie i jej matki w sumie 61.000 euro (kwota wraz z zasądzonymi kosztami postępowania).

Proszę:

http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,12765801,Nie_pozwolili_Agacie_na_aborcje__Polska_musi_zaplacic.html

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,12769482,_Zakaz_nieludzkiego_traktowania______Jakie_przepisy.html

Dlaczego ? A, bo nasze ulubione miasto w Polsce, czyli Miasto Inspiracji, czyli Lublin – reprezentowane w tej sprawie przez Sąd Rodzinny i Szpital im. nomen omen Jana Bożego – uznały sprawę zaciążonego wskutek przestępstwa dziecka za najlepszą okazję do tego, aby dowieść swoich religijnych przekonań i błysnąć na forum tumanum, jakimi to są wzorowymi katolikami przedkładającymi byt powstałej wskutek przestępstwa zygoty – nad obowiązujące przepisy. Wskutek czego naruszyły: zakaz nieludzkiego i poniżającego traktowania, prawo do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego, prawo do wolności i bezpieczeństwa osobistego – uregulowane w Europejskiej Konwencji Praw Człowieka i Podstawowych Wolności. Trybunał wytknął Polsce brak procedur – analogicznie jak w sprawie Alicji Tysiąc, w której sprawie świętojebliwość lekarzy i urzędników pasożytujących na braku procedur – kosztowała Polskę 39.000 euro.

Nie wiemy, czy osoby ze szpitala odpowiedzialne za naruszenie ustawy o ochronie danych osobowych, albo sędzia odpowiedzialna (to wydział rodzinny więc na 99,99 % nie był to mężczyzna) za pozbawienie dziewczynki wolności – ponieśli jakiekolwiek konsekwencje za to, co temu dziecku zrobili. Znając mentalność i tchórzostwo katolickich, kołtuńskich pipidów z pretensjami do miana „miasta wojewódzkiego” – sądzimy, że pewnie nie. Koledzy krzywdy im zrobić nie dali. Mało ! Podejrzewamy, że do dziś są podziwiani za odwagę w obronie „życia”. I pewnie wzrosło ich znaczenie w środowisku.

Szpital upublicznił sprawę. Zwołał konferencję prasową, powiadomił dziennikarzy, podał personalia dziecka.

Sąd Rodzinny pod pretekstem rzekomych „podejrzeń” presji matki na usunięcie ciąży u dziecka, którego ustawowym przedstawicielem ta matka przecież była (dziecko w tym wieku nie ma zdolności do czynności prawnych i jego interesy reprezntują rodzice bądź rodzic, a na gruncie ówcześnie obowiązujących przepisów mogło wypowiadać się we własnej sprawie w drodze tzw. „wysłuchania małoletniego”, co nie stanowiło dla sądu wiążącego stanowiska) – w ramach zasady naczelnej k.r.o. „dobra małoletniego” – umieścił dziewczynkę w pogotowiu opiekuńczym – w zamkniętej na klucz celi z kratami w oknach, bez telefonu i kontaktu z matką, bo logiczne, że dla Sądu w tak katolickim mieście jak Lublin owym „wyższym” nad dobrem żyjącego samodzielnie 14-letniego dziecka – jest dobro zygoty – nikt przecież nie zakwestionuje, że małoletniej, ba ! Małodniowej nawet.

Bachor w celi miał „przemyśleć” cóż chce panu Bozi za krzywdę uczynić, przestać myśleć o sobie, a zacząć o niewinnej zygocie obdarzonej przez Boga duszą w momencie przegryzienia się przez plemnik sprawcy wykorzystania seksualnego dziewczynki do jej komórki jajowej. Wiecie, Bóg wszystkiego pilnuje i ten czerwony guzik w pilocie w odpowiednim momencie wciska: pach ! leci dusza, nurkuje w jajko jeeeest !!! Goool !!! Jeb ! Kolejna, tak to działa. Proste. Jak nie rozumiecie, albo w to nie wierzycie to pójdziecie do piekła. Spytajcie w Janie Bożym albo Sądzie Rodzinnym w Lublinie – powiedzą wam. Oni o tym wiedzą.

Na dziecko – w wieku, w którym osoby dorosłe, szczególnie „umundurowane” traktuje się jeszcze z automatu jak autorytet – w szpitalu naszczuto księdza, który wydębił od dziewczynki prywatny numer telefonu i rozpoczął uprawianie rozdawnictwa tego numeru katolickim oszołomom celem eSeMeSowego nakłonienia dziewczynki do sprzeciwienia się aborcji. Oczywiście nikt z nas nie ma najmniejszej wątpliwości, że w razie śmierci dziewczynki wskutek przedwczesnej ciąży albo urodzenia dziecka – jej losy oraz byt noworodka – kościół miałby głęboko w tłustej dupie – jak w przypadku narodzonych ma to miejsce.

Jakie są skutki zastąpienia męki samodzielnego myślenia – męką pańską, oprócz skutków finansowych – ostatnio przekonała się m.in. Dominikana, gdzie lekarze nie rozpoczęli leczenia chorej na raka, ciężarnej nastolatki w trosce o … zdrowie zygoty – umarły obie, dziewczynka i zygota:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,12329175,Ciezarna_nastolatka_zmarla__bo_zakaz_aborcji_opoznil.html

Brawo ! Ale za to pewnie obie poszły do nieba. Więcej aniołków będziemy mieli do stróżowania nad nami. Bo tego nam, barankom bożym najbardziej przecież do szczęścia potrzeba.

Rok temu Paweł Krysiński napisał: Tylko czekać na takie historie jak przypadek 12-letniej Fawziyi Abdullah Youssef z Jemenu która jako 11-letnia dziewczynka została sprzedana przez swoich rodziców dwa razy starszemu farmerowi z Arabii Saudyjskiej. Niedługo po ślubie nastolatka zaszła w ciążę, po czym zmarła po trzech dniach bolesnego, wyczerpującego porodu. Fawziyie i jej nienarodzone dziecko zabił silny krwotok wewnętrzny. To nie obchodzi katolickich fundamentalistów idących ręka w rękę ze swoimi islamskimi odpowiednikami. Ich interesuje wypowiadanie się w imieniu nienarodzonych lub zmarłych. Żywi głosu nie mają bo dla nich to przypadkowe społeczeństwo” (cały artykuł: http://kontrazlewej.blogspot.com/2011/11/katolicka-histeria-o-aborcji.html).

No. Czekamy. Bo po sprawie Alicji Tysiąc, po której nic się nie zmieniło i kolejnej sprawie 14-latki – jak widzimy Polska Chrystusowa gotowa jest bulić te odszkodowania, aby tylko nic nie robić i kościołowi nie podpaść, a  ze swoją dziurą budżetową przerżnie się na drugą stronę kuli ziemskiej i wpadnie nawet do Chin – oby tylko Bozi nie zasmucić i Ojca Dyrektora nie zdenerwować. Duże brawa dla świeckiego – tylko teoretycznie – państwa. Które rzecz jasna nie wystąpi z regresem przeciwko sprawcom naruszeń – toż byłby to atak na kościół i wiarę ! A za to się idzie do ? Piekła oczywiście ! Wcześniej zaś traci się moherowych wyborców.

A teraz trochę danych dla „obrońców życia”, choć wątpię, aby tu wpadli coś poczytać, info na podstawie wpisu stąd: http://www.eioba.pl/a/1hxq/o-czym-90-katolikow-nie-wie

- 1095 r. – pierwsza wyprawa krzyżowa rusza na Jerozolimę.
- 1099 r. – Katolicy dokonują masakry (nie mylić z maskarą) Muzułmanów i Żydów w Jerozolimie (w tym ok. 70 000 Saracenów). Kronikarz Rajmund d’Aguilers pisał: „Na ulicach leżały sterty głów, rąk i stóp. Jedni zginęli od strzał lub zrzucono ich z wież; inni torturowani przez kilka dni zostali w końcu żywcem spaleni. To był prawdziwy, zdumiewający wyrok Boga nakazujący, aby miejsce to wypełnione było krwią niewiernych” („Historia Francorum qui ceperunt Jeruzalem”). W imię Boga, nie ?

- 1204 r. – Zaczęła działać Święta Inkwizycja. Słudzy Kościoła zamęczyli lub spalili żywcem setki tysięcy ludzi.
- 1202-1204 r. – IV krucjata zainicjowana przez Innocentego III, by wesprzeć krzyżowców w Palestynie. Na skutek polityki Henryka Dandolo, żołnierze Chrystusa zwrócili się przeciwko Bizancjum i zdobyli Konstantynopol, z zaciekłością grabiąc i wyrzynając mieszkańców. Na koniec spalili miasto. Zrabowano niesłychane ilości złota i srebra a skala przemocy przekroczyła wszelkie ówczesne normy wojenne.
- 1208 r. – Innocenty III zaoferował każdemu, kto chwyci za broń, oprócz prolongaty spłat i boskiego zbawienia, również ziemię i majątek heretyków oraz ich sprzymierzeńców. Rozpoczęła się krucjata, której celem było wymordowanie Katarów. Szacuje się, iż krucjata pochłonęła milion istnień ludzkich, nie tylko Katarów, ale dotknęła większą część populacji południowej Francji.
- 1231 r. – Nakaz papieski zalecał palenie heretyków na stosie. Pod względem technicznym pozwalało to uniknąć rozpryskiwania się krwi.
- 1234 r. – Papież Grzegorz IX nakłania do krucjaty przeciw chłopom ze Steding, którzy odmawiają arcybiskupowi Bremy nadmiernej daniny. Pięć tysięcy mężczyzn, kobiet i dzieci ginie z rąk krzyżowców, a zagrody owych chłopów zajmują osadnicy obdarzeni nimi przez Kościół.
- 1244 r. – Na soborze w Narbonne zdecydowano, aby przy skazywaniu heretyków nikogo nie oszczędzano. Ani mężów ze względu na ich żony, ani żon ze względu na męża, ani też rodziców ze względu na dzieci. „Wyrok nie powinien być łagodzony ze względu na chorobę czy podeszły wiek. Każdy wyrok powinien obejmować biczowanie”.

- 1252 r. – W bulli „Ad extripanda” papież Innocenty IV przyrównał wszystkich chrześcijan-niekatolików do zbójców i zobowiązał władców do tego, by winnych heretyków zabijano w ciągu pięciu dni.

1313 r. – Sobór w Zamorze ponownie zarządza zniewolenie Żydów i pod groźbą ekskomuniki żąda wykonania postanowienia przez władze świeckie. Antysemickie dekrety kościelne będą pojawiać się aż do XIX w.
- 1349 r. – W ponad 350 niemieckich miastach i wsiach giną niemalże wszyscy Żydzi, na ogół paleni żywcem. W ciągu jednego roku chrześcijanie wymordowali więcej Żydów niż niegdyś, w ciągu dwustu lat prześladowań, poganie wymordowali chrześcijan. To tylko jeden z wielu epizodów pogromów Żydów, gdyż podobne zdarzenia miały miejsce przez cały okres panowania chrześcijaństwa.
- 1377 r. – Robert z Genewy wynajął bandę najemników, którzy po zdobyciu Bolonii ruszyli na Cessnę. Przez trzy dni i noce, począwszy od 3 lutego 1377 roku, przy zamkniętych bramach miasta, żołnierze dokonali rzezi jego mieszkańców. W 1378 roku, Robert z Genewy został papieżem i przyjął imię Klemensa VII.
- 1450-1750 r. – Okres polowania na czarownice. Straszliwymi torturami zamęczono setki tysięcy kobiet posądzanych o czary.
- 1484 r. – Papież Innocenty VIII oficjalnie nakazał palenie na stosach kotów domowych razem z czarownicami. Zwyczaj ten był praktykowany przez trwający setki lat okres polowań na czarownice.
- 1492 r. – Kolumb odkrył Amerykę. Inkwizycja szybko postępuje śladami odkrywców. Tubylców, którzy nie chcieli nawrócić się na wiarę chrześcijańską mordowano. Gdy była taka sposobność, przed zabiciem oporni Indianie byli przymusowo chrzczeni.
- 1493 r. – Bulla papieska uprawomocniła deklarację wojny przeciwko wszystkim narodom w Ameryce Południowej, które odmówiły przyjęcia chrześcijaństwa. W praktyce kobiety i mężczyzn szczuto psami karmionymi ludzkim mięsem i ćwiartowanymi żywcem indiańskimi niemowlętami. Wbijano ciężarne kobiety na pale, przywiązywano ofiary do luf armatnich i puszczano je z dymem. Mordowano, gwałcono, ucinano ręce, nosy, wargi, piersi. Gdy katoliccy „misjonarze” zawitali do Meksyku, żyło tam około 11 milionów Indian, a po stu latach już tylko półtora miliona. Szacuje się, że w ciągu 150 lat zabito co najmniej 30 milionów Indian.
- Początek XX w. – Papież Leon XIII uzasadnia karę śmierci: „Kara śmierci jest niezbędnym i skutecznym środkiem dla osiągnięcia celu Kościoła, gdy buntownicy wystąpią przeciw niemu i naruszą jedność duchową”.
- 1945 r. – Pius XII w orędziu wigilijnym staje w obronie głównych oskarżonych o zbrodnie przeciwko ludzkości. Kuria rzymska interweniuje w sprawie ułaskawienia 200 zbrodniarzy hitlerowskich, w tym m.in. katów polskiego narodu, Franka i Greisera. To niewielki epizod w szeroko zakrojonej akcji ratowania hitlerowców przed odpowiedzialnością karną.
- 2006 r. – 2 lipca przewodniczący Papieskiej Rady do Spraw Rodziny kardynał Alfonso Lopez Trujillo mówi w wywiadzie dla dziennika „Il Tempo”, że aborcja „to zbrodnia bardziej przerażająca niż wszystkie wojny światowe”. Czyli, że usuwanie nieświadomych istnienia embrionów lub zapłodnionej komórki jajowej jest gorsze niż mordowanie już urodzonych dzieci przez katolickich wojaków o jedynie słuszną wiarę, żołnierzy i w obozach zagłady.

II Wojna Światowa zdaje się dla władz kościoła aż tak przerażająca nie była, skoro broniły zbrodniarzy wojennych. Cóż się tu dziwić, skoro sam kościół jest sprawcą najgorszych w historii zbrodni i bestialstw popełnionych na niewinnych ludziach.
Cytat: „Kościół Rzymski nigdy nie pobłądził i po wszystkie czasy w żaden błąd nie popadnie”. „Dictatus Papae” papieża Grzegorza VII. Yeah.


No. I zajefajnie. Czyli że ofiary gwałtu są najgorszymi zbrodniarkami na tej ziemi od czasu jej stworzenia przez Boga – gorszymi od gwałcicieli, skoro zgodnie z przysługującym im na mocy obowiązujących przepisów prawem domagają się usunięcia ze swojego ciała genów przestępcy. One rozgrzeszenia NIE dostaną. Gwałciciel od księdza rozgrzeszenie dostanie. Z palcem w dupie. Najchętniej, jak co rusz donoszą media – nieletniego dziecka. I nie tylko palcem. I nie tylko w dupie. Jest jeszcze jakaś inna, niż księża, grupa zawodowa na świecie, w której dochodzi do tak ogromnej liczby przestępstw pedofilii ??? Tak se pytamy. Retorycznie.

Niech Matka Boska Rydzykowska ma Was kochani w swojej opiece :) Jutro zapalcie świeczkę, aby upamiętnić wyskrobaną, acz uduchowioną zygotkę 14-latki. Pan Bóg Wam to w dzieciach wynagrodzi, ku chwale i uciesze jego ziemskich poborców chwały, kasy i uciechy.


 Ustawa o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży:

pdf: http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19930170078

tekst on line: http://www.bezuprzedzen.org/prawo/art.php?art=150

Ada

Komentarze

  1. Posted by ada on Luty 2nd, 2013, 21:07 [Reply]

    Rząd mimo groźnych i butnych zapowiedzi nie odwoła się od wyroku Trybunału Praw Człowieka. Bo nagle okazało się, że eeee…. nie ma do tego podstaw prawnych. Ups !
    http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,13337640,Rzad_sie_nie_odwola__Agata_wygrala_walke_o_swoje_prawa.html#LokLubTxt

    Parę miechów nad tym dumali. Stanowisko rządu jak wszystko inne utonęło niezauważone w morzu łez mamy Stasia zabitego przez jadowitą marihuanę.

Komentarz