Ada tak nie wypada pfff !

Opublikowano 2 listopada, 2012

Szykuje się jatka.

Ada terroryzuje otoczenie!!

Jaka Ona jest apodyktyczna, dyktatorska, zaborcza… widzielibyście te maile O.0

Matka Boska Spięta

Pociski po wszystkich, lasery, bluzgi, klątwy, wykrzykniki !!!!
Kary jakieś, groźby usunięcia adminów z bloga (sic!), reżim normalnie – szlaban na koks i dziwki mam do odwołania, wszyscy dookoła pociśnięci. Drony napuść ej!
Co to za zachowanie żeby nawet ghostwriterom i adminom grozić ?!

>> Zajebali jej linki z kategorii Linki na blogu, i już powód do furii. Ja mówie – jakie linki? do bielizny? żadnych linek qrwa nie ruszałem..  to wyobrażacie sobie czym musiałem oberwać ??

No chodź chodź Ada, przy Wszystkich się poawanturuj, niech widzo. Chciałaś emocji na blogu – ja nie popuszcze!

Zrozum Małpo,

jest 2012 i bieguny ziemi same sie przesuwają, to i samo sie mogło spierdolić?! Mogło!  Burza mózgów już się rozpętała po galaktyce. Naszej! A jeszcze weź uwagę wszystkie te równoległe! Nie jesteś sama we wszechświecie! Ten blog już też zaczął tętnić własnym sercem. Własnym cycem! Masz 1000 osób z całego świata, już cała galaktyka nam się wpierdala a inne czekają w kolejce. Każdy chce popaczyć. Na Ciebie też!

Proszę zatem Reprezentować się godną postawą i nie znęcać się nad słabszymi (m.in. adminami, ghostwriterami). Oto Idea, której już tylko listka brakuje do kompletu.

a!

swoje „linki” dostaniesz spowrotem – jak przestaniesz pisać „konopii” przez dwa „ii” i jak poprawisz wszystkie wpisy :P P

tak nie wypada :P P

haha

Szef:

;J

Komentarze

  1. Posted by Ada on Listopad 2nd, 2012, 16:57 [Reply]

    Nie popoprawiam. U nas w Budziejowicach „konopii” piszemy przez 2 „i”. Jako lokalna narko … khy, wróć – patriotka będę kultywować tą tradycję aż po grób ! Jestem jedyną kobietą wśród Was chłopaki, więc od czasu do czasu MUSZĘ Was poustawiać. Żebyście nie myśleli, że wszechświat kręci się wokół Was. Nie jesteście sami ! Ale spotkamy się niedugo w realu to Wam to lepiej wtedy wytłumaczę :)

Komentarz