Antykoncepcja w Czerniejowie i Hipolitowie. Zjawisko niewidzialnych ciąż

Opublikowano 2 listopada, 2012

http://www.facebook.com/SztuczneFiolki

2 lata temu, w grudniu 2010 r. definitywnie zakończyła się sprawa najbardziej znanej trenerki nurkowania, Jolanty K. z Czerniejowa, która w latach 1992 – 1998 zabiła 5 swoich dzieci rodząc je w wannie i udzielając im przyspieszonej lekcji freedivingu, wskutek czego dzieci się topiły. Zwłoki noworodków przechowywała najpierw w zamrażarce – potem w beczce. Zbrodnia została odkryta dopiero w 2003 r.

Wieś, znajomi, rodzina, ba ! Rodzony mąż osobisty – nie zauważyli 5 ciąż:

O tym, że ciąże Jolanty K. były niewidoczne dla otoczenia mówili przed sądem świadkowie – sąsiedzi, najbliżsi znajomi, członkowie rodziny oskarżonych, jak i sama Jolanta K.”

cytat stąd: http://www.karasmierci.info.pl/czerniejow19922003.htm

Jak wynika z doniesień prasowych cytujących uzasadnienia wyroków – sądy zrobiły połyk tej powszechnej ślepoty. Tzw. głębokie gardło.

W 2004 r., kiedy toczył się proces Jolanta K. miała 39 lat (za interia.pl). Czyli wyrosła z pukania się bez zabezpieczenia bądź wyrosła z niego w ogóle, gdy osiągnęła w 1998 r. lat 33. Rodzić i topić zaczęła w wieku lat ok. 27. Co łatwo policzyć.

Gdy już Jolanta K. rodzić i trenować w nurkowaniu swoje dzieci przestała – od 1998 r. do 2012 r. rodziła i pozbawiała życia swoje dzieci aktualnie 41-letnia mieszkanka innej wsi – Hipolitowa, Beata Z..Czyli ciąg został zachowany. Teraz inna gdzieś 27-latka zaczyna.

Praktykę „katolickiej antykoncepcji” Beata Z. – rozpoczęła tak jak Jolanta K. w wieku lat ok. 27. Kontynuowała ją przez kolejnych 14 lat. Póki co wiadomo o 6 martwych noworodkach.

Wieś, znajomi, konkubent ciąż „nie zauważyli”. Tak samo jak w Czerniejowie. Mimo, że pracownica socjalna jakoś ciążę u swej podopiecznej zobaczyła. Ale ona miastowa była.

http://nasygnale.pl/kat,1025341,title,Szok-na-Podlasiu-Ile-noworodkow-zabila-ta-kobieta,wid,15060398,wiadomosc.html

http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,12782851,Tragedia_w_Hipolitowie__Glucha_wies_dzieciobojczyni.html

Ech ty wsi spokojna, wsi wesoła.

Który głos twej chwale zdoła?
Kto twe wczasy, kto pożytki
Może wspomnieć za raz wszytki?

Na wsiach” wszyscy wszystko o sobie wiedzą, albo i jeszcze więcej.(Wiejskie ploty np. doprowadziły do samobójstwa 15-latkę z Trąbek Wielkich: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12807466,15_letnia_Malgosia_powiesila_sie_w_domu__Przez_plotke_.html?lokale=lublin)

I w obu tych sprawach wiedzą, że NIE WIDZIELI. Nie, no jakby jedna z drugą prezerwatywy na CPN kupowały, albo ich faceci – to inna sprawa. Do proboszcza by się doniosło. Na mszy publicznie potępiło, spluwało pod nogi przy mijankach. Potępione na wiek wieków. Ale tak ? Po katolicku, po cichu, elegancko, bez zgorszenia rują i poróbstwem. Zbrodni największej, czyli aborcji przecież nie popełniła. Więc o co chodzi ? Święty spokój ponad wszystko. I nie mamy czasu o tym gadać, bo przed mszą musimy jeszcze pójść na pole szczeniaki suki zakopać bo przed chwilą urodziła. Nie, usypiać za darmo u weterynarza nie będziemy – ktoś zobaczy, coś powie, rozniesie się, po co to ? Wstyd ino. Tam, po cichu, za stodołą się zakopie. No żywe ! A jakie ?! Szczeniaki nie kury żeby im łby najpierw poucinać, daj pan spokój. Zakopie się i w ziemi wyzdychają. I nikt nic nie powie. Bo sam tak robi. Albo zrobi jak na niego padnie. 

Nie, niczego nie zauważyli. Oburzeni są – jak mogła ? Żeby własne dzieci ! (bo wiecie, jakby nie własnych, ale cudzych 6 ukatrupiła, to najwidoczniej inna sprawa. Taka bardziej LIGHT).

No kto by pomyślał ? Kara śmierci dla potwora !

Jolanta K. swoją społeczność chroniła, tak jak ludzie chronili ją, kiedy nagle przez 9 miesięcy tyła, a potem z dnia na dzień chudła. W sądzie zapewniała o ukrywaniu ciąż i o tym, że nikt niczego nie zauważył – przynajmniej tak wynika z dziennikarskich relacji.

Beata Z. zapewne postąpi tak samo.

Polska wieś w zderzeniu z cywilizacją zachowuje się jak przybysz z kosmosu i „swoich” „obcym” nie wyda za nic. Przyjmą taktykę “na narciarza” – byli na nartach, taką mają wersję i takiej się będą trzymać ! Co z tego, że w życiu nart na nogach nie mieli i takowych w ogóle nie posiadają. Co z tego, że gór w promieniu 700 km nie ma. Wersja jest wersja.  Konsekwentnym trzeba być.  No, chyba, że któryś z autochtonów ma do zrobienia cudzym kosztem prywatny interesik – to tak, dokopie, a i owszem. Z lubością.

Centymetr zaoranej miedzy każdy tam zauważy i będzie się sądzić do upadłego 15 lat ze śmiertelnym wrogiem sąsiadem. Ale ciążę zauważyć, a potem skojarzyć, że baba nagle schudła z dnia na dzień, a bachora nie widać i nie słychać  – nie ma takiej opcji.  Że padliną komu z obejścia wali, to nie dziwota. To wieś. Ma prawo walić.

Wiejska mentalność, hermetyczna społeczność, dała obu tym kobietom – i nie wiadomo ilu jeszcze – wielokrotne, ciche, milczące przyzwolenie na to, co zrobiły. Teraz, te wiejskie potwory tak samo cicho sza wydają na pożarcie jednego z nich – żeby chronić siebie przed negatywną oceną „obcych” i połknięciem przez Wawelskiego Smoka. A co mieli robić ? Wtrącać się w nie swoje sprawy ? Swoje mają !

Dzień tu, ale jasne zorze
Zapadłyby znowu w morze,
Niżby mój głos wyrzekł wszytki
Wieśne wczasy i pożytki.

 

Niewidzialne ciąże. Wielokrotne i wielokrotnie niewidzialne stają się specyfiką polskiej wsi. Która niejednego trupka jeszcze chowa pod chlewikiem. Ale co niedzielę w komplecie na mszy się karnie melduje ! Te dzieci, co jakimś cudem przeżyły do chrztu podaje, do komunii posyła – bo co ludzie powiedzą ?

Sielsko-anielsko, nie ? Nigdy tego kurwa nie pojmę.

 

 

 

/cytaty wierszem w tekście: Pieśń Świętojańska o Sobótce – Jan Kochanowski, ale pierdoły. Spoko, on więcej niczego nie napisze – umarł dawno, poza tym jakby znał Jolkę i Beatę i parę innych, tylko nie tak sławnych, to by tak głupio nie pieprzył. Idealista, he, he. Z braku doświadczenia życiowego każdy jest idealistą. Jeśli nie ma mózgu i bardzo chce./

 

EDIT 9. IV. 2013 r.

Powtórka z rozrywki:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Makabryczne-znalezisko-w-domu-malzenstwa-z-Lubawy,wid,15480277,wiadomosc.html?ticaid=11061a&_ticrsn=3

Inspirowali się sposobem ukrycia zwłok Jolanty K. z Czerniejowa ?

Ada

Komentarz