Powiększanie piersi w Mieście Inspiracji

Opublikowano 3 listopada, 2012

Tak, tak, wiemy, że Tuska i Komorowskiego nie ma na ripicie pogrzebu ponownie chowanego Kaczorowskiego (tym razem prawidłowego) co zostało medialnie uznane za „skandal” i „dotarcie do ściany zła i czynienia absurdu” czy jakoś tak, a Syryjskie Obserwatorium pokazało makabryczne filmy z egzekucji jeńców, zaś GW opublikowała w necie kadry z tego filmu – przy czym nie ma w tym już nic tak skandalicznego jak pokazywanie kadrów z ofiarami „zamachu” w Smoleńsku, a jak Syria wezwie Polskę do zablokowania stron www z tymi zdjęciami to jej fakera pokażemy. I gówno nas to obchodzi. Są ważniejsze sprawy.

Chcieliśmy wszystkim podziękować za modły – Bóg Was kochani najwyraźniej wysłuchał:

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121010/LUBLIN/121019955

Bohaterka lubelszczyzny i naszej publikacji z początku października:

http://idealistka.wolnekonopie.org/2012/10/03/olej-w-cyckach/

ma się lepiej. Zabieg samodzielnego powiększania piersi iniekcjami z oleju do smażenia frytek – przeżyła.

Czy przeżyły go jej cycki – tego jeszcze nie wiemy, będziemy monitorować na bieżąco.

Dobra, skłamaliśmy.

Prawie na bieżąco.

Okej. Bądźmy szczerzy.

Kiedyś tam.

Ale odkryliśmy inny sposób na powiększenie najulubieńszej części kobiecego ciała decydującej przecież o rynkowym popycie na towar o nazwie „kobieta”:

 

http://www.facebook.com/pages/Od-kapusty-rosn%C4%85-biusty/322778611097662 

 

Proszę proszę :) Ciekawe ile idiotek kobiet go wypróbuje. Albo wypróbowało, he, he.

Bo że „kapusta” pozwala na powiększenie cycków to wiemy. Ale nie kiszona. I trza jej circe about 10-15 tysi mieć w/g googlowych doniesień.

Tylko że na tym zdjęciu widzimy, że chłopanio tej babeczce co wygląda jakby mogła być jego matką tej kapuchy najwięcej na cipkę łono nawalił. I na kolana. Hm. Stare to. I bardziej wygląda na efekt deadlinu spanikowanego brakiem pomysłu na artykuł dziennikarza, który wpadł na ten kretyński pomysł, albo idiotyczną kampanię reklamową producentów kiszonej kapusty przegrywających rynkowy wyścig o polskie podniebienia z sajgonkami.

Ada

Komentarz