Kolorado legalizuje marihuanę

Opublikowano 7 listopada, 2012

Obama pokonał Biebera, o czym na pewno wiecie, najważniejszymi wyborami w Polsce zawsze są wybory w USA – bo te wizy, nie ?

A stan Kolorado i Waszyngton legalizują marihuanę:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kolorado-jak-holandia-legalizacja-marihuany,1,5297790,wiadomosc.htm

Proszę, czyli kurna jest jakies państwo na świecie, które słucha własnych, przypadkowych obywateli a nie tylko swojasów z rządu i władz państwowo-kościelnych ? Które coś dla tych obywateli i zgodnie z ich wolą robi w sferze ustawodawczej. Ojej. Paczcie. Da się !

Hm, może Ameryka dobrze robi reglamentując wjazd Polaków do siebie – z ich mentalnością i przyzwyczajeniami, trupkami pod wiejskimi chlewikami, dziećmi liżącymi księżom kolana, wszechobecnie panującymi i bezkarnymi kłamstwami polityków piszących wielotomowe działa „bajek dla dorosłych i dzieci” przed każdymi wyborami, kumoterstwem ?

Może państwo słuchające własnych obywateli nie chce u siebie półgłówów z kraju nastawionego wyłącznie na maksymalne wyżyłowanie własnych, ogłupionych obywateli dla zapewnienia luksusów rządzącym i dofinansywanie deficytowych przedsięwzięć (w tym kościoła) ? Którzy to obywatele wytresowani od lat przez polskie ustawodawstwo i urzędników wiedzą dobrze, że jak nie ukradniesz, albo nie oszukasz na podatkach to nie zarobisz i raty kredytu nie zapłacisz ? Nie chcą tam takich ? Dziwne. Nasze państwo takich chce i własnymi taktycznymi posunięciami dorobiło ich się już ponad 30 mln. I chce więcej  majstrując przy całkowitym zakazaniu aborcji, przy olaniu edukacji seksualnej i kwestii dostępu do środków antykoncepcyjnych, które są grzechem. A rząd i politycy grzechem się brzydzą. Więc zakażą ludziom grzeszyć i kara grzeszników spotka za życia jeszcze. A co jest, a co nie jest grzechem na bieżąco ustalają nasze władze kościelne.

Napiszemy do tej Ameryki leter z takim kłeszczyn, czy to faktycznie taka jest przyczyna, czyli rizon. Że to przez to jacy jesteśmy dzięki naszym władzom państwowo-kościelnym tak nas nie lubią i u siebie nie chcą i na legalu w Kolorado zapalić nie dadzą. A tak byśmy tam pasowali w naszych nowych, białych skarpetkach i laczkach z CCC.

Ada

Komentarz