Marsz Niepodległości odzyskiwał Polskę. Wyszło jak zwykle :)

Opublikowano 11 listopada, 2012

Kurde no już miałam na wstępie zadać dramatyczne pytanie od kogo mamy tą Polskę „odzyskać” oraz kto i kiedy nam ją zabrał – ale okazało się, że mnie uprzedzili na fejsie:

http://www.facebook.com/events/232648866855583/?ref=ts&fref=ts

Wniosek z nauki Jachu Karolaka jest taki, że jakieś 15 milionów naszego narodu i wszyscy politycy to złodzieje. Całą Polskę zajumali, czaicie ? Nie wiem kiedy to zrobili, po co i co z nią zamierzają zrobić, ale prawica i Jachu Karolak ją odbiją ! Nie, nie dla nas – Polaków. Nie łudźcie się bo skoro siedzicie na takim blogu jak ten to prawdziwymi Polakami nie jesteście i do gazu z Wami. I z nami.  Dla siebie chcą i dla sobie podobnym wyznawców jedynie słusznej prawdy. Po prostu właściciele zamienią się miejscami. Miejsca „złodziei” zajmą prawdziwi Polacy z prawdą „jedynie słuszną”  i aktualnie obowiązującą. Albo się podporządkujesz jak prawdziwy Polak-patriota, albo jesteś Żyd i giniesz. Proste.

Jeśli chcecie mieć swój udział w dzieleniu tortu po „odzyskaniu” Polski Radarowej przez prawicę i jakis kawałek uszczknąć dla siebie, to musicie sobie wyryć na pamięć te prawdy, żeby w nocy o północy je wyrecytować oraz wykazywać odpowiednią gorliwość, proponuję korki u aktywistów, tu próbka, też ze strony Marszu na fb:

Uczcie się, uczcie :)

Chłopaki popędzili na miasto z zamiarem poczynienia złośliwych obserwacji o każdym marszu, a ja zostałam na fotelu przed tvn24. Nudne były te marsze. Aż wreszcie ten najbardziej wyczekiwany z drżeniem serca: prawicowy ! Pod hasłem „Odzyskajmy Polskę”. Tak !  I się zaczęło ledwo ruszyli odzyskiwać ! Tacy w białych i czarnych kominiarkach odzyskiwali, a niewidoczni gdzieś ze środka marszu, było też trochę niezamaskowanych. Odzyskiwali racami, słupkami, butelkami i czym kto mógł !  I stanęli.

Dżizys, jak pan redaktor z TVN się wił i troił, żeby zachować obiektywizm i nie być posądzonym o lewicowe sympatie. Najpierw bąkał sugestie o konkurencyjnej grupie „trzymającej race” i nimi ciskającej, która musiała zostać oddzielona od prawicy przez Policję. No niestety race, słupki i śmietniki oraz kostka brukowa waląca na policjantów spośród głównego nurtu marszu – widzianego w TV na wprost – obaliła tą teorię o konkurencji. Sami swoi, jak w mordę strzelił, trzeba było coś innego wymysleć na szybko.

TVN24 zaczął więc opowiadać o grupce kilkudziesięciu „kiboli”, którzy „zakłócili” marsz … ale kilkudziesięciu – to jednak określenie zbyt lewicujace, więc zaraz uległo korekcie na „kilkunastu”. Teraz czytam w necie, że tych „kilkunastu” to póki co 132 zatrzymanych – w/g Policji (link: TU). Tych „kilkunastu” co to na złość Marszowi Niepodległości chcieli go zakłócić – niby w/g TVN24 miało gdzieś z bocznych uliczek, niby nie wiadomo czy są to uczestnicy tego marszu, bo może innego albo żadnego – relacja była z taką wiecie, otwartą furtką dla prawicy, żeby podłapała i zaczęła wrzeszczeć, że to prowokacja Antify, lewaków albo Żydów, zabierajcie ich, ale widać prawicowe łby nie zajarzyły, że oto dynda im przed nosem koło ratunkowe, podobały im sie akty „odzyskiwania” przez kolegów z marszu i śmiało przyznały się do „swojasów” jako uczestników tego konkretnego marszu odzyskowego, pałając oburzeniem na negatywne określenia pod ich adresem oraz zaczęły forsować kolejną „jedynie słuszną prawdę” (wchodzi do kanonu, więc ją zapamiętajcie) o sprowokowaniu ich przez Policję:

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

Nagle okazało się, że te kominiarki wyrywające słupki, ciskające racami, rzucające powyrywanym brukiem – to w/g prawicowców byli sami policjanci, którzy ranili 6 swoich i koleżance policjantce w łeb butelką przywalili na dokładkę. Pewnie nielubiana na komendzie. Albo brzydka i gruba. No serio ! Taka prawda. Jedynie słuszna. Wiem, że kto widział marsz to mu się w pale takie pierdoły nie mieszczą, ale no sory, każdy myśli jak umie. I sądzi po samym sobie. A jak umie, to cudnie prezentuje jakiś prawicowy tytan intelektu pod tym linkiem: policja-strzela-do-uczestnikow-marszu-niepodleglosci

Wiecie, wymyślają wersję, w jaką sami, przy swoich możliwościach umysłowych by uwierzyli – i sprzedają to dalej licząc na taką samą intelektualną depresję jak ich własna – u odbiorców. Uwielbiam :)

Jedno niewygodne pytanie: dlaczego organizatorzy marszu nie próbowali powstrzymać znajdujących się w ich szeregach tych policjantów-przebierańców przed atakami na umundurowanych policjantów, „prowokacjami” i wandalizmem ? Widzieliśmy tych ichnich porządkowych w pomarańczowych kamizelkach – po co oni byli ?

Zaraz pokasują to, jak reklamowali swój „pokojowy” Marsz, kogo zapraszali do udziału w nim, jak ostrzegali przed kontrolami Policji te swoje nieuzbrojone, niewinne owieczki ściągane z całej Polski autokarami i jak oraz kogo na niego zapraszali, bo się nie daj Bóg, honor i honorarium okaże, kiedy ktoś fakty skonfrontuje, że to nie Policja zaczęła, tylko oni, więc szybko wkleję kilka screenów dla potomnych:


http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/ostatni-marsz-sie-skonczyl-dyskusja-o-burdach-trwa,287970.html

Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, że miało być inaczej, niż było ? Ha, ha, ha !

No, panowie policjanci, przyznać się, który zrył kostkę i racami, petardami, kamieniami, butelkami i słupkami wyrwanymi z chodnika nawalał w ziomów z komendy, żeby kolegów policjantów sprowokować do strzelenia w siebie gumową kulką, gazem i armatką wodną a potem jeszcze dał się zatrzymać ? No co ? Na wręczenia medali i ogłoszenia o nominacjach za takie poświęcenie mamy czekać ? Teraz chcemy wiedzieć ! Prawica czeka ! I chce swojej prawdy ! Tylko swojej. Nie mylić z waszą. Ani z faktami.

4 powyższe fragmenty fotografii pochodzą z galerii Foto: Jakub Kamiński / PAP |http://www.tvn24.pl/zdjecia/zamieszki-na-marszalkowskiej,26966.html (i tam macie całe zdjęcia do oglądania i filmy)

 

Oj TVN24 – żal. Tak się staraliście za wszelką cenę być „obiektywni” w sensie narzuconym już skutecznie przez prawicę – czyli takim, że jeżeli ktokolwiek cokolwiek o prawicy mówi źle – nawet jeśli jest to święta prawda nagrana na stu kamerach – to jest NIEOBIEKTYWNY lewak i Żyd. O prawicy mówi się tylko dobrze, bo tylko wtedy jest się obiektywnym. Bo prawicy przecież nikt nie przekona, że „czarne jest czarne a białe jest białe”.

Wbijcie sobie do głów, że sami organizatorzy marszu – nie robiący przecież NIC, aby swoich aktywistów powstrzymać przed atakami i dewastacją – nie wypierają się, że to byli ich ludzie i uczestnicy marszu. Nie róbcie więc ludziom na siłę dobrze, skoro tego nie chcą.

Tak samo wam wyszło jak im ten marsz. Czyli jak zwykle. I na to czekaliśmy !!! :D

Kurde no, mam to powiedzieć, ej ? Powiem: WIEDZIAŁAM, ŻE TAK BĘDZIE ! Ha !

A tak było rok temu: http://kontrazlewej.blogspot.com/2011/11/blog-post_11.html

I manipulacja narodowców :D

Banalnie łatwo zdemaskowana przez zagranicznego gościa obecnego na Marszu, który robił zdjęcia

http://www.wykop.pl/ramka/1323219/jak-sie-tworzy-manipulacje/

/po kliknięciu screen otworzy się większy – to na wypadek, gdyby strona na wykopie nie działała albo została usunięta/:

marsz niepodl 2012 manipulacja 1

marsz niepodl 2012 manipulacja 3

marsz niepodl 2012 manipulacja 2Tutaj relacja ze wszystkimi zdjęciami i filmami Henry’ego Langstona:

http://www.vice.com/en_uk/read/polish-independence-day

Ada

Komentarze

 1. Posted by Kosa on Listopad 12th, 2012, 22:19 [Reply]

  Zgadzam się. Myślałem, że to mi się wydaje jaką formę przyjęło TVN24. Aż byłem zdziwiony bo do tej pory śmiało atakowało prawicę.
  Ale prawda jest taka, że to strach się bać, co to będzie jeśli ONR i Młodzież Wszechpolska stworzą swój upragniony „Ruch Narodowy”. Partię polityczną.

  Jestem kibicem piłkarskim, chodzę na wszystkie mecze swojej drużyny (nie ważne jakiej) na trybunę ultras (jara mnie to wszystko :) ) i jestem przerażony tym jakie idee tam są propagowane i tolerowane. To jest nacjonalizm, momentami wręcz panslawizm. Oczywiście że nie całe 20 tys obecnych kibiców, ale jest ta tzw „grupa trzymająca władzę” ;) krzyże celtyckie są teraz w modzie… szok.

  do czego to może dojść?

 2. Posted by ada on Listopad 13th, 2012, 19:12 [Reply]

  Telewizor wypieprzyłam parę lat temu i pamiętam stary tvn24, nie wiem, sprzed 7 lat ? Kiedy zasiadłam w gościach przed plazmą i zaczęłam słuchać relacji – to momentami odnosiłam wrażenie, że importowali dziennikarzy i ekspertów z Radia Maryja, nieudolnie pozorujących „obiektywizm” – tyle że prawoskrętny. Dzisiaj Gazeta Polska powtarza tvn-owską wersję o desancie chuliganów, którzy wbrew organizatorom zakłócili marsz i chcieli specjalnie marsz zatrzymać na złośc kroczącej prawicy (na pewno lewaki albo Żydzi). Kolejni nie czytający co o tym piszą sami organizatorzy i uszczęśliwiający ich na siłę – że to przecież byli przebrani policjanci, którzy „sprowokowali” uczestników marszu napieprzając w kumpli kostką brukową. Ale marsz się nie dał, też pokazał co potrafi i pooooszedł ! A Ruch Narodowy ? Akurat faceci nie powinni mieć nic przeciwko ruchom. Byleby były rytmiczne. Będzie śmiesznie.

 3. Posted by ada on Grudzień 2nd, 2012, 23:04 [Reply]

  A propo „prowokacji” – ciekawy link obrazujący sposób manipulowania faktami przez uczestników jedynie słusznego Marszu: http://www.wykop.pl/ramka/1323219/jak-sie-tworzy-manipulacje/

Komentarz