Bileciki w Mieście Inspiracji

Opublikowano 27 listopada, 2012

Lublin znowu się urwał z choinki : http://www.igol.pl/article,56973.html

Ubzdurali sobie, pewnie jakies lewaki, pedały albo Żydy, że będą tą moherową mekkę ciemnogrodu tolerancji uczyć, he, he, he.

Wiecie czym ???

B-I-L-E-T-A-M-I  z takimi nadruczkami, jak opublikował w necie Kurier Lubelski a przedrukowali i opublikowali wszyscy inni i my za nimi:

Tolerancyjne owieczki Motoru z „fanatic” w nazwie bloga wydały oświadczenie:

http://ultra-fanatic.one.pl/index.php/nowoci/473-prowokacja-w-lublinie.html

Jako że taka treść oświadczenia utrwala wizerunek kibiców o czółkach nie skalanych myślą jako nietolerancyjnych tępych wałów i nazistów – ktoś od PijaRu im doradził modyfikację „oświadczeń” i pójście na Ratusz pod hasłem „stop tolerancji dla tolerancji” oraz odwrócenie kota ogonem, wiecie, nie, że ten pedał wśród kibiców na bilecie to o pomstę do nieba woła, nie, że wizja Murzyna, Żyda, Cygana i geja wśród kibiców „godzi w wartości, idee i poglądy reprezentowane nie tylko przez Nas – Kibiców, ale również wielu mieszkańców Lublina i okolic” tylko niby, że oni nic przeciwko nie mają, tolerancyjni są, a władze mimo to utrwalają szkodliwe stereotypy i to jest ta prowokacja :D . Cud miód po prostu.

 http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/lublin/protest-kibicow-przeciwko-komiksom-na-biletach,5315434,artykul-fotoreportaz-mini.html

I co ? Władze Miasta Inspiracji udają, że wierzą w deklaracje kibiców Motoru o „utrwalaniu szkodliwego wizerunku kibica”, który tolerancyjny przecież jest od urodzenia i ubolewają nad „złą interpretacją” nadruków na biletach przez chłopaków. Mamy nadzieję, że przeprosili za ten gruby nietakt.

Chłopaki zacierają ręce, bo władze, żeby nie szargać skołatanych nerwów delikatnego kwiatu teraźniejszości i przyszłości naszego Narodu – wycofały ze sprzedaży bilety, których wydruk kosztował 16 tysi. A co tam, ze swojej kieszeni za nie nie płacili, to spoko luz można w błoto wypierdolić. Zapłaci się cudzesami za nowe.

Ada

Komentarz