Kokaina w tamponach !

Opublikowano 29 listopada, 2012

Wreszcie zrozumieliśmy !
Co robią te tampony w nosach nastolatków.
O ile u panienek to można to tak rozkminić, że wskutek hormonalnego rozbuchania wieku dojrzewania zawartość macicy im nawet dziurkami od nosa tryska, a mózg tą samą drogą dawno się z ich organizmów wydostał, stąd konieczność zatamponowania, o tyle u chłopaków rozkminka taka łatwa nie jest.

 

Zagadka rozwiązana:
http://deser.pl/deser/1,111858,11661167,Kobieta_odkryla__ze_sprzedano_jej_tampony_wypelnione.html

Cytat:
„Cindy Davidson poprosiła o zwykłe tampony, a dostała super mocne.
Po rozpakowaniu pudełka tamponów, kupionych w sklepie, sprzedającym zwroty lub towary uszkodzone w trakcie transportu, kobieta odkryła, że są wypełnione białym proszkiem. Policja potwierdziła, że jest to kokaina.

* Nikt nie uwierzy, co przydarzyło mi się tej nocy. Kupiłam paczkę tamponów wypełnionych woreczkami z kokainą. To niebezpieczna substancja, więc policja siedziała u mnie całą noc. Opiszę szczegóły, jak tylko będę mogła. Totalnie odlotowo – napisała Davidson na Facebooku.*”

 

Widzicie ? Te pogardzane i obśmiewane „takie tam z tamponem w nosie” ma swoje drugie dno. To tłumaczy specyficzne wyrazy twarzy na fotach z wiocha.pl.

Oraz to, dlaczego niektóre kobiety w czasie miesiączki są do rany przyłóż – a inne wręcz przeciwnie.

To w zasadzie wszystko tłumaczy :D

Tylko nie rzucajcie się od razu wszystkiego wykupować kurde ! Bo dla nas nie wystarczy. Potem jak trafimy na dobre pudełko będziecie se mogli obejrzeć nasze foty, jak z miną spaniela kontemplujemy  tampaxa dziurkami nosa.

Ada

Komentarz