Blogowy zespół d/s przeciwdziałania klerykalizacji. Wszędzie.

Opublikowano 30 listopada, 2012

Nie mam pojęcia co konkretnie natchnęło Marka Raczkowskiego do popełnienia tego genialnego, rysunkowego żartu – ale trzeba przyznać: trafił w samo sedno. Zawsze zresztą potrafi ustrzelić skrzeczącą rzeczywistość.

Po Brunonie K. obywatelami Kraju Chrystusa Króla media wstrząsnęły dzięki  rektorowi Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, prof. Januszowi Ostoi-Zagórskiemu, który oto nie „nastraszył się” ciemną stroną mocy krucht-klech-klanu, tylko  wziął i zdjął w świeckiej, wybudowanej za państwowe pieniądze uczelni krzyż ze ściany swojego gabinetu i w sali senatu uniwersytetu (http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121115/BYDGOSZCZ01/121119589).

Za tym makabrycznym wydarzeniem jak lawina ruszyły reakcje „prawdziwych Polaków”. Emocje silniejsze niż po ujawnieniu  „próby zamachu” Brunona K. Nie do wiary, nie ? A jednak :D

Dzięki czemu dowiedzieliśmy się ze zdumieniem, że od marca 2012 r. utrzymujemy sprzeczny z Konstytucją twór, o nazwie:   PARLAMENTARNY ZESPÓŁ DS. PRZECIWDZIAŁANIA ATEIZACJI POLSKI.

Czaicie bazę ? Posłowie świeckiego – a nie wyznaniowego kraju – sprzecznie z Konstytucją tego kraju w ramach parlamentarnego zespołu walczą o jego klerykalizację. I se o tak, na luziku, powołują taki niekonstytucyjny nowotwór.

Seria owych pozbawionych znaczenia wydarzeń – naprawdę obojętnych dla bytu państwa, dla zwiększającej się o 40% liczby samobójstw z powodu biedy, czy dla krucht-klech-klanu tłuczona jest na wszystkich portalach. Nie mogliśmy już dłużej tak odstawać. Narazilibyśmy się na ostracyzm ze wszystkich stron.

O dyskusjach z katolami genialnie wypowiedział sie Bejo – bohater basha:

http://bash.org.pl #4844176 + -

<Bejo> Dyskusja z wierzącym nie ma sensu tak jak gra w szachy z gołębiem
<Bejo> Nieważne jak dobry jestem w szachy, gołąb przewróci figury, nasra na planszę i będzie się puszył jakby wygrał

Od siebie dodam – drodzy ortodoksyjni katolicy. Półmózgi !!! Wbijcie se w te tępe, zakute pały, że owszem, Konstytucja gwarantuje wam to, że nikt nie może was zmusić do zdjęcia krzyża z miejsca stanowiącego waszą własność. Ale gwarantuje także zakaz dla was – nie możecie nikogo zmuszać, aby tolerował, lub wieszał krzyż – w miejscu, które jest, lub powinno być zgodnie z przepisami, neutralne religijnie.

Polacy na księżycu.

Nie macie prawa  dyskryminować ateistów i osób innych wyznań tym waszym jebaniem krzyżem po wszystkich, nie waszych przecież -  ścianach, poboczach, po państwowych, nie kościelnych instytucjach ! Siebie se krzyżami poobwieszajcie. Ze wszystkich stron. I te kretyńskie rybki, co se je z tyłu na brykach nalepiacie – nalepcie od razu z każdej strony. I na czole. Żeby z daleka normalny człowiek widział, z kim ma do czynienia.

Nie wiem – na jaki chuj im ten krzyże na wszystkich ścianach ? Na szyi nie wystarczą ? Bo ? Wiara za słaba i z każdym obrotem szyi muszą koniecznie wzrokiem na jakiś krzyżak popaść ? A jeśli nie popadną, to co się stanie ? Diabeł natychmiast ich opęta i zaczną Urbana czytać ? Albo myśleć samodzielnie, co musi te nienawykłe do samodzielności, zardzewiałe i mchem dawno zarosłe szare gleje potwornie boleć ?

Może to takie czary-mary pogańskie, krzyż ma ochraniać ? Po to się go na ścianie wiesza, jak afrykański szaman ususzone łapki nietoperza ?

To po co ta wojna z rektorem ? A niech go nie ochrania !

W jakim celu zmuszać kogokolwiek do patrzenia na krzyż niezależnie od „mocy” kawałka drewna, jaką mu katole przypisują, skoro człowiek nie chce amuletów na ścianach swojego (nie waszego przecież) gabinetu i sali obrad senatu państwowej uczelni  (a nie synodu kurwa mać) ?

Naszym zdaniem to nie jest nic innego – jak demonstracja siły. Katole chcą ewidentnie wprowadzić terror krzyżowy. I udowodnić także państwowym instytucjom – że oni tu rządzą.

http://www.polskalaicka.com/2012/11/06/antyklerykalne-rysunki-widgeta/

Dziwne, że nikt z nich jeszcze nie wpadł na pomysł produkcji glazury z krzyżami jako motywem. Katolicka płytka w każdym domu ! Wtedy nad garami i na klopie niebezpieczeństwo utraty kontaktu wzrokowego z krzyżem zostanie zlikwidowane. Aniołki będą się w niebie cieszyły :) Jak najs. I już tak łatwo i szybko zdjąć ze ściany nie da rady.

Skuwać trzeba ! I to jest myśl. Biznesmen namber łan tego kraju – Rydzyk – niewątpliwie rozkmini temat.

Wiecie co oszołomy ?

Won do Watykanu jak się świeckie państwo nie podoba !

 

Oczywiście zgadzamy się z Winstonem Churchillem, że „religia jest bardzo pożyteczna, bo dzięki niej kobiety tak bardzo się nie puszczają a i służba mniej kradnie”, ale nie oznacza to, że możecie tymi krzyżami napierdalać po oczach wszystkich, wszędzie, czy sobie tego życzą, czy nie. Kurwa żłobek, albo najlepiej całą stajenkę zacznijcie wieszać na ścianach, zawszeć to weselszy symbol wiary katolickiej,  od symbolu śmierci w męczarniach, na którym najchętniej przybilibyście w imię „miłości bliźniego” rektora i pewnie nas.

Religia to sprawa indywidualna – nie państwowa. Państwo ma ochraniać obywateli – także przed niechcianym krzyżem na ścianie, którą obywatel musi codziennie oglądać.

Kto za żłobkiem zamiast krzyża, niech lajkuje ! A, fuck, tu nie ma lajków. Zapomnieliśmy. Sorki, fejsowa rutyna.

Na temat rzuciła się taż Angora.

Genialny duet Marek Sobczak & Antoni Szpak, czyli Klika – przestrzegamy przed czytaniem ich felietonów w trakcie jedzenia i picia.

Henryk Martenka też nie pozostał dziewiczy w tym temacie, ale nie umieścimy tutaj smakowitej całości felietonu, se kupcie Angorę :D .

 

Palikot powołał zespół mający stanowić przeciwwagę dla krzyżowców:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ruch-Palikota-tworzy-zespol-ds-panstwa-swieckiego,wid,14708346,wiadomosc.html?ticaid=1f9d2

ale nazwa jakaś taka zachowawcza. Grzeczna taka. Neutralna. Cicho o nim w mediach. Podstrony na stronach Sejmu znaleźć nie można.

To my tu powołujemy blogowy zespół d/s przeciwdziałania klerykalizacji. O ! Przeciwdziałania jej – wszędzie.

I lajkujemu stronę poparcia dla odważnego rektora prof. Janusza Ostoja-Zagórskiego:

http://www.facebook.com/PoparcieDlaRektora

Ada

Komentarze

 1. Posted by Siou on Listopad 30th, 2012, 11:37 [Reply]

  hahaha masakra! idealny artykul, trafia w sedno idiotyzmów ludzkich i pokazuje jaki czlowiek jest absurdalny i w jak strasznie zacofanym umyslowo kraju przyszlo nam zyc!

 2. Posted by ada on Grudzień 3rd, 2012, 22:39 [Reply]

  Oj plamę dałam w tym wpisie Siou … dziś dopiero oświeciło mnie po co ta wojna o krzyż w cudzym gabinecie – ten krzyż ma przecież chronić Pana Rektora przed wampirami !!! To z troski katolickiego serca tak ! Z miłości do bliźniego, co się przed Draculą nie ma czym obronić, bo przeż czosnkiem rektorskiego pokoju nie obwiesi. Durna ja durna, nie domyśliłam się od razu o co chodzi.

 3. Posted by ada on Styczeń 27th, 2013, 11:11 [Reply]

  Ot, ciekawostka: http://www.sfora.pl/Katolicki-szpital-plod-to-nie-czlowiek-Tak-sie-bronili-w-sadzie-a51872
  Cytat: „Sieć katolickich szpitali uwolniła się od oskarżenia o śmierć pary 7-miesięcznych płodów twierdząc, że płód nie jest człowiekiem. Maluchy zmarły razem z ich ciężarną mamą w szpitalu św. Tomasza More w Cañon City, amerykańskim stanie Colorado.”
  Katolickiej obłudy odsłona 12.789.976
  Może więcej krzyży najebanych na cudzych ścianach pomoże zamydlić oczy myślącym ?
  Albo przynajmniej zamknąć im mordy ?

 4. Posted by will.w.wonka on Marzec 28th, 2013, 03:59 [Reply]

  przestancie byc w koncu polityczni. nikogo nie interesuja osobiste wynurzenia autora,na konopnym blogu nie powinno byc takich wpisow. Sa normalni ksieza, sa normalni katolicy – obecnie napędza się kolejną spiralę nienawiści, tylko po to, by znow trzymać zwasnionych ludzi w psychicznej niewoli.

 5. Posted by ada on Marzec 28th, 2013, 07:05 [Reply]

  Widać nie dotarło: http://idealistka.wolnekonopie.org/795-2/
  A „blog konopny” masz tu: http://wolnekonopie.org/
  I wiesz co ?
  Są normalni ateiści ! Którzy niekoniecznie zamkną się bo „są normalni księża i normalni katolicy”. Są. I „nienormalni” też są. Gloryfikując swoją patologię religią właśnie.
  A skoro nie jesteś zainteresowany takimi wpisami to po kiego czytasz ? Szkoda Twojego czasu.

 6. Posted by ada on Maj 28th, 2013, 08:35 [Reply]

  Koszty religii w Mielcu: http://mielec.blox.pl/2013/02/Koszty-religii-za-20102011-i-20112012-rok-szkolny.html
  I średnio 13 milionów dziennie wydawanych przez płynący mlekiem i miodem kraj na krucht-klech-klan: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=K2isBQSYTl0

Komentarz