13 grudnia. Pamientamy !!!

Opublikowano 13 grudnia, 2012

Polska prawica świętowała dziś wprowadzenie stanu wojennego. Rzeczywiście mają co świętować chłopaki.

Marszem oszywiście.

Na który zapraszała ikona i celebrytka prawicy – Marta Kaczyńska, wzór cnót wszelakich oraz zalet wprost niezliczonych.

Marsz Świętych Mikołajów mogliby zorganizować i obdarzyć w jego trakcie biedne dzieci ze starej Pragi giftami – to byłby gest chrześcijanina miłującego bliźniego.

Ale nie – przecież marsze prawicowe mają na celu demonstrację siły i krzewienie „mowy miłości” – objawiającą się analogicznymi hasłami i wrzaskami jak w czasie Marszu 11 listopada.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13047877,Wszechpolacy_do_SLD__Czerwone_swinie_czeka_Norymberga.html 

Cały ten bogoojczyźniany szoł ukradł jednak Jarek Kaczyński swą odgrzebaną rozpaczą, nigdy nie gojącą się raną, z tego powodu, że … nie został internowany.

http://www.fakt.pl/Internauci-kpia-z-Kaczynskiego-Mial-gorzej-od-internowanych-,artykuly,192004,1.html 

Ups, no pech, pech, sami nad tym ubolewamy. Ale jakiż to musi być cios w ego Prezesa ! Podejrzewamy, że nawet by dopłacił, komu trzeba, za to, żeby go internowali, gdyby wówczas wiedział jak przeszłość internowanego dzisiaj by mu się przydała, jak by błyszczał i lśnił niczym zorza poranna na prawicowym niebie jedynie słusznym. A tak ? Zajebał księżyc razem z bratem – i tym akurat to nie ma się czym chwalić.

http://deser.pl/deser/51,111858,13040658.html?i=0&bo=1 

 

Żałosława musiały dodatkowo rozżalić słowa premiera Pluska, który dał do zrozumienia, że jakoś nikt nie zamierza go internować nawet i dzisiaj.

To już jest cios prosto w serce – do tego stopnia nie doceniać TAKIEGO przeciwnika. I se z niego drwić i tę ranę ropiejącą wolnego człowieka rozgrzebywać publicznie.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tusk-dzis-kaczynski-tez-nie-bedzie-internowany,1,5330849,wiadomosc.html

W związku z cierpieniem Żałosława z powodu represji, jaką było nieinternowanie – Paweł Wroński zwrócił się z apelem do prezydenta Bolesława Komorowskiego o internowanie honoris causa:

http://wyborcza.pl/1,75968,13046224,Internowac_Kaczynskiego_honoris_causa.html?utm_source=HP&utm_medium=AutopromoHP&utm_content=cukierek1&utm_campaign=wyborcza#Cuk

http://deser.pl/deser/51,111858,13040658.html?i=0&bo=1 

Fronda nadawała „na żywo” cały marsz, razem z tymi okrzykami „Ja-ro-sław ! Ja-ro-sław-ja-ro-sła-wja-ros-ła !!!” i „zwy-cię-ży-my-zwy-cię-ży-my” aaa no i najważniejsze: „chcemy prawdy o Smoleńsku”.

No to już jest głupota – przecież prawica od dawna ma tą swoją prawdę, której nikt i nic im nie odbierze i nie przekona, że białe jest białe a czarne jest czarne, jak to drzewiej w epoce „przedbrzozowej” grzmiał z trybuny prezydent Lech Kaczyński. Taka tam freudowska omyłka, potem się tłumaczył, że chciał powiedzieć, że nikt go nie przekona, że białe jest czarne – lecz jak widać przemówiło szczere, prawicowe serce zamiast rozumu, doskonale oddając „co w prawicy piszczy”.

Było nudno i bez zadymy. Łeeee …

 

 

Ada

Komentarz