Terapia Uzależnień, fotoreportaż z Doliny Będkowskiej

Opublikowano 14 stycznia, 2013

Byliśmy tam !

O tu konkretnie:  http://www.dobryosrodek.pl/

Oszywiście nie w celach terapeutycznych, ale jak najbardziej służbowych.

 Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Marka Zygadło leczy uzależnionych od alkoholizmu, leków, środków odurzających i hazardu – bez upokarzania pacjenta, bez wciskania sprawczej mocy pana bozi itp. pierdół.

W/g znanych nam relacji kilku pacjentów – sposób leczenia uzależnień metodą Redukcji Szkód – jest skuteczny, działa, poprawia relacje z samym sobą, ludźmi, światem, pozwala zrozumieć siebie, swój mechanizm uzależnienia i jego genezę u konkretnego pacjenta. To nie jakieś tam piździu miździu 10 kroków – tylko głęboka, psychologiczna terapia przemeblowująca i porządkująca bajzel w uzależnionym łbie i  ucząca radzić sobie z rozpaczą i poczuciem sytuacji bez wyjścia. Dobrym słowem na efekt terapii byłoby w/g mnie – oświecenie. Ale każdy będzie mieć na to własne słowo.

Polecamy każdemu kto ma problem z uzależnieniem.

Nie mogę pisać więcej, bo artykuł ukaże się w papierowej wersji ideaListki, mamy zakaz powielania tekstów i zdjęć – wersja papierowa będzie zawierać inne artykuły niż tu na blogu, więc ograniczę się do fotoreportażu – a okolice Doliny Będkowskiej są przecudowne o każdej porze roku. Byliśmy tu też latem, więc wiemy o czym mówimy.

widok na sad przed Ośrodkiem

ścieżka z parkingu do Ośrodka

widok z ganku

widok z bocznego tarasu /na konia sąsiadki – lubi marchewkę/

widok z okna

droga powrotna …

Marku, to prawdziwy dar od losu, że mogliśmy Cię poznać. Do zobaczenia/czytania/słyszenia. Pozdrawiamy ! Dzięki wielkie za wszystko !

Jak widzisz mimo aury – wykopaliśmy brykę i skoro piszemy – to znak, że wróciliśmy żywi i z niepowyłamywanymi o tablety (ha, ha, ha) palcyma. Nie, nie pozabijaliśmy się nawzajem (jeszcze).

Ada

Komentarz