Zasłona dymna z marihuany czyli zjedz baranie kolejnego trupa

Opublikowano 1 lutego, 2013

Ostatnio media histeryzują nad śmiercionośną cechą marihuany, która pcha swych użytkowników do popełniania samobójstw. Histeria wywołana została 1 – jednym – przypadkiem chłopaka, który używał m.in. marihuany (bo nie tylko jej) i pożegnał się z tym padołem łez na własne życzenie.

Ładnie to opisał Siou: http://wolnekonopie.org/2013/01/27/kolejna-matka-kolejny-rutkowski/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=kolejna-matka-kolejny-rutkowski

Historia ta i kolejna mama: „mama Stasia” stały się sponsorem tygodnia bez matki Madzi i bez Smoleńska – cud !

Przy okazji zaś – zasponsorowała polityczne potrzeby.

Medialny wrzask, że marihuana to zło największe i zabija, projekt autorstwa PISbollachu zmieniający ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii i zaostrzający wysokość kar – jakoś dziwnie bowiem zbiegły się z tymi wydarzeniami:

 

http://www.facebook.com/SztuczneFiolki?ref=ts&fref=ts

 

 Politycy wiedzą, że ich poddane barany niczym tak się intensywnie nie zajmą jak kolejnym trupem.

Generalnie denaci w Polsce cieszą się największym powodzeniem. Lubimy ludzi, jak już nie żyją i możemy sami sobie udowodnić jacy jesteśmy dobrzy bo nam szkoda rodzicielki zmarłego i się wzruszamy kiedy ona płacze. Denat krzywdy i szkód już nie narobi – za co należy dziękować jego duszy, że raczyła organ wykonawczy, czyli ciało, nareszcie opuścić. Lech Kaczyński ledwo zginął w Smoleńsku od razu wzbudził tym sympatię w narodzie i z najgorszego prezydenta w jednej chwili stał się najlepszym. Medialnie zapłakane mamy, rodziny, zmarłych, wzruszające do łez historie, poszukiwanie winnych dookoła – im ich dalej od siebie i własnych sympatii rodziny znajdą tym oczywiście lepiej, więc na wszelki wypadek szukają ich tam, daleko, za 7 górami i rzekami – to najlepsze zasłony dla naprawdę ważnych wydarzeń mających zasadnicze znaczenie dla nas, obywateli.

Nie, ani mama Madzi, ani mama Stasia wpływu na nasze życie i finanse nie ma.

Ale budżet – wyciśnięty z nas jak z cytryn i sytuacja mniejszości w Polsce – owszem ma. Dla nas, naszych rodzin, wstępnych, zstępnych i powinowatych.

Dlatego, żeby zamydlić po raz enty baranie oczy Polaczków, podrzuca się nam na żer kolejnego trupa. Z historią o spowodowaniu samobójstwa przez … marihuanę. Nie, nie przez depresję o której świadczy wcześniejsza samobójcza próba i tryb funkcjonowania tego dziecka, nie uciekanie przez chłopca w narkotykowe, nie tylko marihuanowe tripy, tylko przez THC.

Żenła. Jednak zauważyć należy, że pokładane w durnocie narodu nadzieje i tym razem nie zawiodły.  Jedyna zresztą rzecz, na której w Polsce nigdy, w żadnej kwestii zawieść się nie można – to głupota.

Ciemne masy kupiły i tą jadowitą jak królewska kobra marihuanę, co Stasia zabiła ! Oj tam, że 20% samobójstw spowodowanych jest przez alkohol, tam pikuś, wyznawcy religii wódu i ich 40% roztwór chleba naszego powszedniego – w naszym kraju są tradycją nienaruszalną niczym moherowy beret. Oj tam, że liczba samobójstw z powodu biedy w Polsce wzrosła dramatycznie (tu o tym pisaliśmy: http://idealistka.wolnekonopie.org/2012/11/28/polska-radarowa-popelnia-samobojstwo/). Staszek palił marihuanę i to ona go zabiła amen – ten aksjomat powinien być wprowadzony do 10 przykazań na kolejnym synodzie !

I nieważne w tym momencie, że stara, bezdzietna panna pod przywództwem starego, bezdzietnego kawalera – wypowiada się o zbędności homoseksualistów jako nierozmnażających się.

Nieważne, że w dalszym ciągu osoby homoseksualne są w świetle prawa podatkowego i spadkowego (m.in.) dyskryminowane.

Zniknęło, utonęło w morzu łez mamy Stasia prawie 100 dużych baniek dotacji dla krucht-klech-klanu podarowanych mu przez wyludniające się państwo stojące u progu bankructwa biadające nad brakiem forsy na dożywianie dzieci oraz 40-tysięczne premie dla wybrańców co sami sobie je przyznali.

http://remekdabrowski.blox.pl/html/1310721,262146,169.html?1

I o to chodziło !!!

Udało się po raz kolejny.

Ukryliście posłowie lizanie księżych kolan i dup – za trupem i jego matką !

A przy okazji – mając w perspektywie kolejne wybory nastawiacie ciemne masy przeciwko opozycji waląc denatem i mamą Stasia, jak kukiełkami, w Wolne Konopie.

Polskie padlinożerne barany – pozostaje nam wam życzyć – smacznego trupa !

Najedzcie się nim po uszy.

A jak komornik zajmie wam dom, konto i fotel – to się nim wyrzygacie. I nawet nie będziecie wiedzieć dlaczego. Bo marihuanowy „zabójczy” dym, denat i jego mama – w ważnym dla was czasie – wszystko inne wam zasłonili.

Czołem, społem i niebawem, teraz idziemy na premierę „Drogówki” :D

http://www.facebook.com/SztuczneFiolki?ref=ts&fref=ts

Ada

Komentarze

 1. Posted by Ada on Luty 22nd, 2013, 07:05 [Reply]

  O jadowitej marihuanie doskonały artykuł Mateusza Klinowskiego i Grzegorza Wodowskiego: http://mateuszklinowski.natemat.pl/47975,media-uzywaja-narkotykow-szkodliwie

 2. Posted by ada on Marzec 9th, 2013, 13:59 [Reply]

  Zapraszamy też do lektury i oglądania:

  http://psychologikaprawnika.wordpress.com/2013/01/23/marihuana-depresja-samobojstwo-i-logika-mediow/

  http://www.youtube.com/watch?v=rOrvk037ae4&feature=youtu.be

  Psycholog w „Dzień Dobry TVN” dobrze mówi – im ktoś wie o marihuanie MNIEJ, tym więcej o niej wrzeszczy. I tym większym jest jej wrogiem.

 3. Posted by ada on Marzec 30th, 2013, 23:56 [Reply]

  O samobójstwach po marihuanie:
  http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,13271366,Marihuana_przyczyna_samobojstw___Ci__ktorzy_biora_.html#MT
  Warto przeczytać. ZANIM zacznie się w mediach chrzanić głupoty.

Komentarz